epoksi zemin kaplama
Epoksi Zemin Kaplama
Su İzolasyon Sistemleri
PVC Zemin Kaplama Sistemleri
Zemin Temizlik ve Cila Ürünleri

Epoksi Zemin Kaplama
Su İzolasyon Sistemleri
PVC Zemin Kaplama Sistemleri
Zemin Temizlik ve Cila Ürünleri

Epoksi Zemin Kaplama
Su İzolasyon Sistemleri
PVC Zemin Kaplama Sistemleri
Zemin Temizlik ve Cila Ürünleri

Epoksi Zemin Kaplama
Su İzolasyon Sistemleri
PVC Zemin Kaplama Sistemleri
Zemin Temizlik ve Cila Ürünleri

Epoksi kaplama fiyatları


Pek çok kurumsal firmanın ve gösterişli mekanların tercihi haline gelmiş olan epoksi kaplama ile birlikte potansiyel müşterilerinizi şu an bulunduğunuz mekandan daha şık bir yerde ağırlayacak olmanın vereceği rahatlığı hissedeceksiniz. Gösterişli olmasının yanısıra sunduğu alternatif renk seçenekleriyle epoksi kaplama sizin değil söz konusu kaplamanın size uyum sağlamasını mümkün hale getirmektedir. Epoksi kaplama fiyatları ülkemizde ithalatçı firmalar ve yerel üreticiler arasında oluşan fiyat rekabetiyle değişkenlik gösterebildiğinden en güncel fiyatlandırmayı firmamıza ulaşarak bizden almanızı tavsiye ederiz.

Epoksi kaplama ürününün temizliğinin kolay olması bu hizmetin en çok tercih edilenler arasına girmesini sağlamıştır. Suya karşı olan dayanıklılığı ve en azından 25 sene gibi bir periyot dayanabilir olması epoksi kaplama hizmetinin size sağlayacağı tasarruflardan biridir. Kaliteye ciddi hassasiyetle yaklaşan müşterilerimiz epoksi kaplama fiyatları konusunda bizden alacakları teklifi değerlendirdiğinde diğer hizmetlerden daha avantajlı hizmet sunduğumuzu idrak edeceklerdir. Epoksi kaplama fiyat aralığı için siz müşterilerimiz için özel bir analiz yapan Anovis firmamız öncelikle bu üründen nasıl maksimum verim alacağınızı göz önünde bulundurarak teklif vermektedir. Ürün hizmetinin verildiği sırada ve verildikten sonra siz değerli müşterilerimizin sorularını her zaman cevaplandırmayı da bir misyon haline getirmiş olan firmamız, sizlerin her zaman yanınızda olacağına taahhüt eder.

 

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA FİYATLARIEpoksi Zemin Kaplama m2 (metrekare) Fiyatı

Epoksi Zemin Kaplama m2 (metrekare) Fiyatı birçok değişkene bağlı olarak hesaplanır.Bu yüzden epoksi kaplamada bu değişkenler belirlenmeden net bir fiyat verilemez.Epoksi zemin kaplama m2 (metrekare) fiyatı belirlenirken zemin durumu çok önemlidir.Epoksi kaplamada epoksinin en iyi zemine tutunma oranını helikopter perdahlı düz bir betonda yakalayabiliriz.Bunun dışındaki yüzeylerde malzeme daha çok kullanılabileceğinden dolayı epoksi kaplamanın m2 (metrekare) fiyatı da artacaktır.Ayrıca zemindeki çatlaklar,derz araları,çukurluklar vs. durumlarda da epoksi malzeme fazla kullanılacağından epoksi zemin kaplamanın da m2 (metrekare) fiyatı artar.Helikopter perdahlı düz bir beton haricindeki yüzeylerde epoksinin yüzeye tutunabilmesi için yüzeyin daha fazla traşlanması gerekecek bu da işçilik maliyetini arttıracağından dolayı epoksinin m2 (metrekare) fiyatını yine etkileyecektir.

Epoksi zemin kaplama m2 (metrekare) fiyatı hesaplanırken uzman kişilerin mutlaka uygulama yapılacak zemini yerinde görmesi gerekir.Aksi taktirde fiyat belirlenirken bu değişkenler göz ardı edilebilir ve uygulama zamanı geldiğinde tekrar bu konular gündeme gelebilir.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Listesi


Epoksi Zemin Kaplama m2 (metrekare) fiyatı belirlenirken birçok değişkene göre hesaplandığını belirtmiştik.Fakat müşterilerimizin zihinlerinde canlanması için ; her tarafı kapalı,ortam sıcaklığının en az +10 ila +15 oC ve üstü olduğu,beton neminin % 4 \'ün altında olduğu,çatlaklıkların,çukurlukların olmadığı,yüzey sertleştiricinin kullanılmadığı,helikopter perdahlı düz bir betonda fiyat aralığı yaklaşık olarak aşağıdaki gibidir:

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı ve Aralığı;


    50-200 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 30 - 35 Euro / m2
    200-500 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 22-26 Euro / m2
    500-1.000 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 18 - 22 Euro / m2
    1.000-5.000 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 14 -18 Euro / m2
    5.000-10.000 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 13 - 15 Euro / m2
    10.000-50.000 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 13 - 14 Euro / m2
    50.000-100.000 m2 (metrekare) arası m2 (metrekare) Fiyatı: 12 - 13 Euro / m2

NOT: Fiyatlara KDV dahil değildir.
NOT: Bu fiyatlar hafif dokulu multilayer sistem epoksi zemin kaplamasına göre hazırlanmıştır.
NOT: Bu fiyatlar 1. kalite epoksi malzemelere göre hazırlanmıştır.Fakat burada dikkat edilmesi gereken husus bu fiyatların çok daha düşüğünü size sunuyorlarsa kullanılan malzemeye,malzeme içeriğine ve kullanılan malzeme miktarına dikkat edilmesi gerekir.

EPOKSİ HAKKINDA SORULANLAR
Epoksi ürünler suya karşı dayanıklımıdır ?
Epoksi ürünler suya karşı dayanıklımıdır ? >Epoksi esaslı ürünler kimyasal reaksiyonunu tamamladıktan sonra yani final kuruma gerçekleştikten sonra hiçbir şekilde sudan etkilenmezler. Epoksi ürünlerin suya karşı dayanımı &cc
Polyurea Nedir?
Polyurea Nedir? >İki reaktif bileşenlerinin karıştırılması ile elde edilen bir elastomer izosiyanat  ve bir amin bileşeni dir.Bu ve daha az birincil aminler daha reaktif ve bu nedenle jel süresini uzatmak ikincil olan aminler vardır.&n
Epoksi kaplamaların tamiri mümkünmüdür ?
 Epoksi kaplamaların tamiri mümkünmüdür ? >Epoksi esalı kaplamalarda meydana gelen hasarları tamir etmek mümkündür. Bu tamirat hasarlı kısımları yüzeyden kaldırıp yarine yeniden kaplama yapılarak giderilir fakat daha önce kullan
Epoksi boyalar ve kaplamalar neden yüzeyden kopar veya kalkar ?
Epoksi boyalar ve kaplamalar neden yüzeyden kopar veya kalkar ? >Epoksi reçinesi yapışma performansı çok güçlü olan kimyasal malzemelerden biridir ve harici bir sorun olmadığı sürece yapıştıkları yüzeyden ayrılmazlar. Kaplama ve boya
Tüm Sıkça Sorulanları Getir
epoksi


Site Haritası